tel +420 731 107 640   zora@englishhelp.cz   facebook
FLEXI   
rezervace
Login

 

kurzy » Firemní výuka

Firemní výuka

"V minulosti jsem už na angličtinu chodil, ale nikde se nemluvilo a neposlouchalo tolik jako v English Help. To, co se učíme v hodinách, používám hned v praxi. Je to velký rozdíl oproti předchozím kurzům! Letos jsme zahájili už třetí rok."

Lubomír Svoboda, ředitel firmy Dřevonástroje s.r.o.


Pro firmy a společnosti učíme

  • přímo na pracovišti - zákazník zadá své požadavky a poskytne vhodné prostory k výuce ve svém působišti. Jazykové studio na základě požadavků provede vstupní přezkoušení, je-li třeba, vybere vhodného lektora a navrhne koncepci kurzu včetně vhodných učebních materiálů. Lektor pak do firmy/organizace dochází. Podmínky se řídí smlouvou mezi objednatelem výuky a dodavatelem.
     
  • v učebnách jazykového studia pro zaměstnance firmy/organizace - kurz je "šitý na míru" - jazykové studio poskytne vybavenou učebnu, kam zaměstnanci docházejí. Podmínky se řídí smlouvou mezi objednatelem a dodavatelem.
     
  • zaměstnanci jsou zařazeni do kurzů pro veřejnost v učebnách jazykového studia, zaměstnavatel jim hradí kurzovné. Podmínky se řídí podmínkami kurzů pro veřejnost.

 

Rádi Vám na vyžádání zašleme nabídku firemní výuky včetně 3 cenových tarifů, které nabízíme, a dalších podrobností. Navštívíme Vás s malou prezentací a případně i ukázkovou hodinou. Probereme společně potřeby Vaší firmy/organizace a zkusíme Vám poradit na základě našich zkušeností.

A nezapomeňte! I vaše společnost může využít náš nový FLEXI systém! Jedná se o plně flexibilní rozvrh! Každou lekci si rezervujete dle svých potřeb v našem online rezervačním systému jen týden předem podle svého týdenního pracovního a osobního rozvrhu! Žádné rušení hodin, žádné finanční a časové ztráty!

Reference na vyžádání:
Rodenstock - Klatovy, Spak Foods - Sušice, Lidl - Praha, Národní park Šumava, SG Strojírna - Sušice, Rumpold - Sušice, Dřevonástroje - Mlýnské Struhadlo, Mlýn Brabec - Horažďovice, Hrad Kašperk - Kašperské Hory a další


Chytrý přístup k výuce,
komfort v organizaci

a ceny na míru!
 


Kontaktujte nás


 

 

 

 

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.