tel +420 731 107 640   zora@englishhelp.cz   facebook
FLEXI   
rezervace
Login

 

kurzy » Firemní výuka

Firemní výuka

Pro firmy a společnosti učíme

  • formou prezenční přímo na pracovišti - zákazník zadá své požadavky a poskytne vhodné prostory k výuce ve svém působišti. Jazykové studio na základě požadavků provede vstupní přezkoušení, je-li třeba, vybere vhodného lektora a navrhne koncepci kurzu včetně vhodných učebních materiálů. Lektor pak do firmy/organizace dochází. Podmínky se řídí smlouvou mezi objednatelem výuky a dodavatelem.
  • formou ONLINE pro jednotlivé zaměstnance, dvojice i malé skupinky.

Rádi Vám na vyžádání zašleme nabídku firemní výuky včetně 3 cenových tarifů, které nabízíme, a dalších podrobností. Navštívíme Vás s malou prezentací a případně i ukázkovou hodinou. Probereme společně potřeby Vaší firmy/organizace a zkusíme Vám poradit na základě našich zkušeností.

A nezapomeňte! I vaše společnost může využít náš nový FLEXI systém! Jedná se o plně flexibilní rozvrh! Každou lekci si rezervujete dle svých potřeb v našem online rezervačním systému jen týden předem podle svého týdenního pracovního a osobního rozvrhu! Žádné rušení hodin, žádné finanční a časové ztráty!

Reference na vyžádání:
Rodenstock - Klatovy, Spak Foods - Sušice, Lidl - Praha, Národní park Šumava, SG Strojírna - Sušice, Rumpold - Sušice, Dřevonástroje - Mlýnské Struhadlo, Mlýn Brabec - Horažďovice, Hrad Kašperk - Kašperské Hory a další


Chytrý přístup k výuce,
komfort v organizaci

a ceny na míru!
 


Kontaktujte nás


 

 

 

 

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.