tel +420 731 107 640   zora@englishhelp.cz   facebook
FLEXI   
rezervace
Login

 

Vážení zájemci o naše kurzy, milí studenti,

děkuji za přízeň a píli v uplynulém roce nebo spíše letech a těším se na další setkávání s vámi i s novými studenty nad angličtinou i češtinou. Přeji vám, ať vás učení baví, motivuje a obohacuje, a dovolím si malou radu. Buďte aktivní a zvídaví! Dejte si cíl a usilujte o jeho splnění. Hledejte způsoby, jak se zlepšovat, jak si vědomosti utužovat a neustále je rozšiřovat. Získáte sebevědomí a sebeuspokojení. Získáte vyšší kvalifikaci i cenu na trhu práce i v osobním životě. Učitel vám pomůže, poradí, nasměruje vás, bude vás inspirovat a povzbuzovat, ale úspěch je váš a cestu k němu si musíte prošlapat jen vy sami! Tak šťastný nový rok 2022 a hodně inspirace a chuti do studia cizích jazyků!

Od ledna se můžete opět hlásit do kurzů angličtiny, a to především k individuální výuce, výuce ve dvojicích nebo v miniskupinkách, které si sami sestavíte, a také k firemní výuce prostřednictvím svého zaměstnavatele. Učíme i děti od 8 let. Doučujeme děti ZŠ i studenty středních škol. Lekce probíhají ONLINE na platformě ZOOM nebo v novém působišti u Vlachova Březí. Přijet můžeme i za vámi, do vašeho domova nebo na vaše pracoviště. ONLINE VÝUKA je stejně efektivní jako osobní setkávání, šetří váš čas i peníze. Díky nejmodernějším výukovým materiálům v digitální sdílené podobě můžeme pracovat úplně stejně, jako bychom seděli u jednoho stolu.

                                                                                                                       Zora Procházková

                                                                                                           lektorka a majitelka English Help


Nemusíme sedět v jedné místnosti, abychom se potkávali!

Na příchod dvacátého prvního roku dvacátého prvního století jsme připraveni! A nezpůsobila to jen pandemie a "social distancing". Dostupnost digitálních technologií výuku cizích jazyků zcela změnila. Oxford reagoval rychle a svou vynikající řadu učebnic English File ve svém 4.vydání převedl do online verze tak, že je mnohem efektivnější než verze tradiční "papírová" s přidanými médii. Od ledna 2021 využíváme Classroom presentation tool také pro English File 4th edition elementary a pre-intermediate. Budete příjemně překvapeni, troufám si říci nadšeni. Budete se učit rychle, zábavně a přirozeně. Platí to i pro vaše děti. Reagují na online výuku výborně. Učit se můžete i ve skupinkách! Zapisovat se můžete zde nebo volejte 731 107 640. Těšíme se na vás!


                                       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


Kontaktujte nás


 

 

 

 

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.