tel +420 731 107 640   zora@englishhelp.cz   facebook
FLEXI   
rezervace
Login

 

O nás

"Jazyky a učení jsou moje vášeň. Učím dlouho a nedokážu přestat! Stále vymýšlím a vynalézám nové techniky. A co funguje, začnu při výuce používat. Lidská mysl je neuchopitelná a její schopnost rozvíjet se všemi směry je fascinující. Jako rozpínavý vesmír! Komunikace a interakce mezi lidmi je plná záhad a překvapení. Nikdy neomrzí. Učíme se o světě i o sobě samých..... It feels like an endless walk through the world."

                                        Zora Procházková, lektorka angličtiny a majitelka English Help


Jazykové studio ENGLISH HELP vzniklo v roce 2008 v návaznosti na obchodní činnost firmy Z. Procházková - Camelot languages založené v roce 1993 a přetransformované později v roce 2002  v Camelot languages s.r.o.  Pod vedením majitelky a jednatelky Z. Procházkové tato jazyková agentura úspěšně poskytovala  výuku cizích jazyků a prováděla překlady a tlumočení  pro veřejnost i významnou firemní klientelu (např. T-Mobile, TV NOVA, MAKRO ČR, ČMSS a další společnosti). Po prodeji Camelot languages s.r.o. z důvodu pracovního působení v cizině a po návratu do ČR zakládá majitelka jazykové studio v klatovském regionu, kde jeho služeb již využila nebo využívá  řada firem a jejich zaměstnanců (SPAK Foods s.r.o., Rodenstock a.s., Dřevonástroje s.r.o., NP Šumava, Hrad Kašperk, Mlékárna Klatovy, Otavské strojírny a.s., Koramex a.s., Rumpold-p s.r.o., Solodoor a.s. a další.

V únoru 2018 English Help opět nabízí své jazykové služby v Praze a okolí  pro veřejnost i instituce a obchodní společnosti! Realizujeme výuku pro zaměstnance Ministerstva zemědělství, Ministerstva zahraničí, Magistrátu hl.m., firmy Satpo, centrály společnosti Lidl i externího skladu Lidl v Cerhovicích a dalších společností.

Od února 2020 poskytuje jazykové studio se sídlem v Jihočeském kraji výuku pro klienty v této lokalitě a v dalších částech ČR včetně Prahy ONLINE, plnohodnotných lekcí bez nutnosti cestovat za lektorem nebo za studenty.

V oblasti výuky cizích jazyků sleduje škola komunikativní metodiku tzv. Společného evropského referenčního rámce pro jazyky, připravuje na mezinárodní cambridgeské zkoušky a jako hlavní cíl si stanovila naučit studenty bezproblémově se domluvit s cizinci v každodenním životě. K tomu využívá i některé méně běžné, avšak účinné metody výuky, autentické materiály atd. Lektoři vyučující v English Help jsou pečlivě vybraní kvalifikovaní odborníci s nadšením pro práci učitele a výbornými jazykovými znalostmi (doloženými VŠ vzděláním a/nebo mezinárodními certifikáty, pobytem v zahraničí, praxí ve výuce, odbornými školeními apod.). Kvalifikaci jednotlivých lektorů jsme připraveni kdykoli doložit klientům.


V oblasti překladů a tlumočení zajišťuje English Help především vysokou kvalitu, odbornou úroveň  a rychlé zpracování zakázek s řadou dalších doplňkových služeb (korektury, přepis nahrávek, grafické zpracování, tlumočnická technika, soudní ověření, atd.). Překlady a tlumočení jsou zajišťovány profesionálními překladateli a tlumočníky - specialisty na různé jazyky a obory, zpravidla členy odborných asociací jako je Jednota tlumočníků a překladatelů, Asociace konferenčních tlumočníků atd.


Kontaktujte nás


 

 

 

 

WEBEDITOR DOMÉNY s.r.o.